A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

З НОВИМ 2025 РОКОМ!!!

Дата: 31.12.2024 21:53
Кількість переглядів: 22

 

     Фото без опису                                            Шановні колеги, батьки, учні !

      Прийміть щирі вітання з Новим 2025 роком

      Минає 2024 рік – надскладний рік боротьби і захисту нашої свободи та незалежності. Війна змінила наше життя, змінила всіх і кожного, змінила наші цінності та пріоритети. Тепер ми по-справжньому розуміємо, що означає бути щасливими, жити на своїй рідній землі та будувати своє майбутнє. В новорічну ніч ми з вами загадаємо одне на всіх бажання – бажання перемоги і миру.

    Особлива подяка усім нашим захисникам, які зараз далеко від своїх домівок та рідних, захищають нашу свободу і наші життя та наближають нашу справедливу перемогу.

    Вічна пам'ять і слава Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

    Усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача! Хай збуваються всі ваші мрії!

    Щиро бажаємо всім нам нових перемог і великої Перемоги для України. Пам’ятаємо, що ми вільні завдяки ЗСУ.

    З Новим 2025 роком!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень