A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

Дошкільний підрозділ

Дитячий садочок – місце радості та розвитку наших дітей

Адреса:

вул. Незалежності, 2, с. Мартинівка Черкаського району Черкаської області

Телефон:

0984228067

E-mail:

martynivka2014@ukr.net

Директор:

Костенко Олександр Вікторович

 

Приміщення ліцею, в якому розташоване дошкілля, збудоване в 1974 році.

У ліцеї функціонує 2 різновікові дошкільні групи, в яких здобувають дошкільну освіту 28 діток. Дошкільний підрозділ розміщений ізольовано від школи, має окремий вхід. До послуг дошкільнят дві ігрові кімнати, спальня, вбиральня, медичний кабінет, ресурсна кімната для організації інклюзивної  освіти, рекреаційні приміщення.

Харчування здійснюється в групах. Вартість харчування у 2021 становить для дітей віком до 2-6 років - 35,31 грн., Дворазовим харчування  охоплено 100% дітей дошкільного віку ( 70% оплачує ОТГ, 30% доплачують батьки).

Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості. Наявні: 2 плити електричні: 4 комфоркова – 1 шт. та 2 комфоркова – 1 шт.,  шафа жарочна – 1 шт., м’ясорубка електрична – 1 шт., електросковорода – 1 шт.,  холодильне обладнання – 3 одиниці.

При підготовці  до нового 2021 навчального року в дошкільному підрозділі  за рахунок коштів ОТГ проведено поточний косметичний ремонт.

У дошкіллі встановлено 1 одиниця комп’ютерної техніки, яка підключена до локальної мережі INTERNET. Новини з дошкільного виховання висвітлюються на WEB-сайті ліцею та у соціальній сторінці Facebook.

Для трьох дошкільнят з віддалених сіл (Попівка, Горобіївка) організовано педагогічний патронаж.

У 2021-2022 навчальному році в дошкільному підрозділі  працює 3 педагогічних працівників та 4 працівники з числа обслуговуючого персоналу. З них мають основну роботу – 7, всі педагоги працюють за фахом. 

     До послуг дошкілля територія ліцею в 7 га, на якій росте 584 дерева, 1 спортивний, 1 тренажерний майданчики, дитячий ігровий майданчик, каруселі, пісочниця, гімнастична стінка, засоби для вироблення рівноваги.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень