Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

І знову змагання!!!

Дата: 26.05.2021 14:00
Кількість переглядів: 71

26 травня 2021 року на стадіоні селища Степанецьке було організовано та проведено першість з легкої атлетики серед школярів закладів освіти Степанецької громади.

Команда молодих спортсменів нашого ліцею взяла активну участь у легкоатлетичних змаганнях.

Організатори змагань привітали спортсменів, побажали перемог та чесних змагань. Відповідно до Положення школярі змагалися у таких легкоатлетичних видах: біг 100,200,400,800 м., стрибок у довжину з розбігу, штовхання ядра та естафетний біг 4*100 м.

Показавши свої фізичні можливості, команда Мартинівського ліцею посіла - ІІІ місце.

В особистих заліках юнаки та дівчата які посіли І, ІІ, ІІІ місце були нагороджені грамотами та медалями.

Учні отримали багато вражень, досвід та були нагороджені за свої перемоги грамотами відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Возможно, это изображение (13 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (1 человек, занимается спортом и на открытом воздухе)