A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ У НАШОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 10.12.2025 13:22
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

   Сьогодні світ відзначає Міжнародний день захисту прав людини — важливе свято, яке нагадує нам про цінність свободи, рівності та гідності кожної людини. Це не просто календарна подія , це щорічне нагадування про цінності, які є основою демократичного суспільства: поваги до людської гідності, свободи, рівності та прав кожної людини на безпечне життя.

   У нашому ліцеї з цієї нагоди було проведено брейн-ринг між учнями 9 та 11 класів, де учні змагалися у знаннях про права та свободи людини, історію їх становлення та сучасні виклики. Це була не просто гра- це діалог про гідність, справедливість і відповідальність.

 Атмосфера командної роботи, азарту  та креативних відповідей показала: правові знання можуть бути цікавими, інтерактивними й надихати на активну громадянську позицію Такі заходи допомагають дітям не лише закріпити знання, а й виховують у них почуття справедливості, відповідальності та поваги до прав кожного.

   Ми пишаємося нашими учнями, які показали високий рівень підготовки та довели, що майбутнє України — це покоління, яке знає свої права і готове їх захищати.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень